×
 • Sport
 • Sport

  Notat e lojtarëve, Manchester United 2-1 Crystal Palace: Fernandes vazhdon me formën fantastike

  NGASigurimet
  04 Shkurt 2023

  Manchester United ka shënuar fitore ndaj Crystal Palaces me rezultat 2-1 në kuadër të javës së 21-të në Ligën Premier.

  Bruno Fernandes dhe Marcus Rashford ishin ata që shënuan golat për vendasit, ndërsa për mysafirët shënoi Jeffrey Schlupp.

  Lojtari më i mirë në fushë ishte portugezi Fernandes me notën 8.0.

  Pas tij lartë u vlerësua edhe Rashford me notën 7.6.

  Will Hughes i Crystal ishte më i dobëti në fushë me notën 6.1.

  Notat e lojtarëve të Manchester United dhe Crystal Palace

  Nga Rubrika

  Sigurimet, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.