×
 • Vip
 • Vip

  Luizi urinoi gjatë sfidës së rezistencës, Kiara: Ti bën gjithçka për lojë

  NGASigurimet
  04 Shkurt 2023

  Banorët e Big Brother VIP Albania ditën e djeshme (e premte) janë vënë përball një sfide të rezistencës.

  Në oborrin e shtëpisë u vendos një strukturë, në të cilën ndodheshin 13 llamba dhe 13 butona për secilin banorë.

  Në momentin që butoni shtypej, ai bëhej i kuq dhe kur lëshohej kthehej në gjendjen fillestare, në ngjyrë të gjelbër. Personi i cili reziston më gjatë duke mbajtur butonin shtypur, do të fitojë 2 mijë e 500 euro.

  Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

  Për të mos hequr dorë nga kjo sfidë, këngëtari Luiz Ejlli urinoi në oborr, në sy të banorëve i mbuluar me batanije.

  Ky veprim i tij ka irrituar tej mase Kiarën e cila ka debatuar me të pasi ai u skualifikua nga loja pas lëshimit të butonit në një moment.

  Nga Rubrika

  Sigurimet, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.